JDEME VLASTNÍ CESTOU

HŘIŠTĚ REJ HER, s.r.o.výhradní zástupce Richter Spielgeräte GmbH pro ČR

  • dodáváme a montujeme originální herní prvky "na klíč"
  • na výběr máme již z více než 800 originálních produktů v různém materiálovém provedení
  • u vašeho projektu budeme od začátku až do jeho dokončení, o hřiště se vám postaráme i po dobu jeho provozu
  • poskytujeme odborné poradenství včetně vypracování komplexní studie  při plánování dětských hřišť a herních ploch (první stupeň rozpracování studie zdarma)
  • při plánování, přípravě a realizaci hernních ploch rádi spolupracujeme s nezávislými projektanty, architekty a umělci, kteří pro vás vytvoří jedinečný a originální projekt
  • vašemu projektantovi či architektovi poskytneme aktivní součinnost při přípravě projektu

Richter Spielgeräte GmbH, kterou na českém trhu zastupujeme, působí ve většině zemí Evropy i v USA. Více než 45 let patří k nejvýznamnějším výrobcům zařízení hřišť pro děti, seniory a handicapované. Firma svá zařízení navrhuje a vyvíjí s předními odborníky - projektanty a designéry, kteří kladou maximální důraz na jejich vysokou herní hodnotu s odpovídající mírou bezpečnosti. Dle slov zakladatele společnosti p. Richtera: "Děti si na našich herních prvcích nebudou hrát jen proto, že jsou bezpečná, to je málo. Herní hodnotu stavíme na stejnou úroveň jako bezpečnost. Bezpečnost našich produktů je velmi důležitá, ale současně musí herní prvky dětem přinášet, co nejvyšší herní hodnotu".

Baví nás vytvářet originální a bezpečná hřiště, která přinášejí radost ze hry všem bez rozdílu věku.

#